fotografia kulinarna sprzet


fotografia kulinarna sprzet

Jak zrobić Time-Lapse wideo z cyfrowej kamery wideo

Uzyskiwanie najbardziej z cyfrowej kamery wideo może oznaczać bycie w stanie stworzyć kilka naprawdę fajnych rzeczy. Po prostu trzeba wyjść na zewnątrz instrukcji trochę i znaleźć fajne rzeczy można zrobić z cyfrowej kamery wideo i oprogramowania do edycji.

fotografia kulinarna sprzet

Wszyscy widzieliśmy je w filmie lub serialu, te bardzo fajne ujęcia gdzie przyspieszyć czas i uchwycić długi odcinek czasu i skroplenia go w bardzo krótkim filmie. Przykładem jest wiele stacji telewizyjnych wiadomości w dzisiejszych czasach mieć aparat, który przechwytuje dzień na pogodę, a potem przetwarza je w dół do 20 drugiego klipu do pokazania chmury i wyścigi atmosferycznych na ekranie.

Cóż ta technika nie jest tylko narzędziem w rękach twórców filmowych lub dużych stacji telewizyjnych. Można to robić za pomocą aparatu cyfrowego sprzętu wideo też. Pójdę na dwa sposoby, które można osiągnąć ten efekt i trochę fajnych wyników epo-serwis.pl/serwis_opon.php dla następnego projektu wideo. Ta jest warta zabawy z, aby wybrać odpowiednie ustawienia, aby uzyskać efekt najbardziej dramatycznych.

fotografia kulinarna sprzet

Technika Numer jeden jest w użyciu samego aparatu, aby wykonać nagrywania poklatkowego dla Ciebie. Prawie wszystkie aparaty cyfrowe wideo mają zdolność do nagrania interwału. Co to oznacza w skrócie jest to, że powiesz aparat, jak długo chcesz nagrywać i jak długo między nagraniami i przejdzie na autopilota dla Ciebie tak długo, jak bateria trzyma lub taśma się skończy. To właśnie te kamery w sklepie spożywczym robią, nagrać kilka sekund ruchu co 30-60 sekund dające ogólny pogląd na ruch w sklepie z upływem czasu.

Teraz, jeśli chcesz uchwycić trochę czasu wygaśnięcia w cyfrowej kamery wideo, trzeba będzie dostać się do menu aparatu i znaleźć Interwał nagrywania (lub w moim przypadku Int Rec, ponieważ używam Sony PD 150 do mojego aparatu) Po wybraniu tej opcja będzie decydować, jak długo z przerwą między ujęciami chcesz i jak długo, aby nagrać za każdym razem.

– autor artykułu