fotografia otworkowa technika


fotografia otworkowa technika Najlepsze jest to, że nie trzeba nawet drogiego aparatu, aby uzyskać doskonałe zdjęcie. Można użyć niedrogiego aparatu, aby stworzyć świetny obraz.

Zawsze upewnij się, że idę w moim biegu i check-off moją listę rzeczy potrzebnych do moich różnych przygód na świeżym powietrzu. Aparat oczywiście to musi mieć dużą baterii lub w pełni naładowanej baterii.rękawice nitrylowe I nawet upewnić się, że mam mój zaufany akumulatora samochodowego zestawu ładowania na wszelki wypadek. Zawsze noszę dużo kart pamięci w przypadku awarii lub jeśli zostanę na dłużej niż pierwotnie planowano. Ostatnia pozycja I upewnij się, mam to mała przekąska lub wody. W ten sposób nie muszę się zatrzymać i coś przekąsić do jedzenia, a ja jestem z fotografowania. Możesz mieć inne elementy, które zdaniem są istotne dla was podróż. Są to tylko kilka rzeczy, które polecam.

fotografia otworkowa technika

Jest to prawdopodobnie będzie brzmieć trochę zbędny, ale trzeba pamiętać o swoim oświetlenia podczas fotografowania oświetlenie. Tak, to jest prawdopodobnie najważniejszą częścią podjęcie skutecznych zdjęcia lampek choinkowych. Podczas fotografowania oświetlenia zewnętrznego chcesz wykorzystać jak najwięcej światła dziennego, jak to tylko możliwe. Nie chcesz, słońce się na zewnątrz, ale tuż przy zmierzchu jest najlepszy czas. Pozwoli to wykorzystać efekt głębi za oświetleniem. Korzystanie z oświetleniem na niebie o zmierzchu będzie można mieszać w oświetleniu, a także głębokość, która została właśnie wymienione. Lubię używać jak najwięcej szczegółów w cieniach, które pomogą ustalić najlepszą możliwą kompozycję. To oczywiście jest coś, co będzie rozwijać się w czasie. Minęło sporo czasu stosowana praktyka w różnych poziomów światła, rękawiczki fox aby uzyskać moją technikę dół pat. Największym problemem jest to, gdy robi się ciemno, że nie mają tę zaletę, że otaczające światła i światła prawidłowo naświetlonych.

– autor artykułu