fotografia reportazowa sprzet


fotografia reportazowa sprzet

Jak zaprojektować własną Kubek

Celem tworzenia projektu na własnym kubku jest jej personalizacji. Dlatego można odróżnić własny kubek z innymi. To jest twoja kreatywność, aby projekt, jak chcesz. Można zastosować pewne materiały w kubek jak Twoim nadrukiem obrazu, fotografii, swoim własnym obrazem lub inne szkice artystyczne. Możesz śledzić pewne sposoby, aby zaprojektować własny kubek poniżej.tulejowanie.jackmotors.pl

Najpopularniejszy obraz odcisk jest obraz pocałunku właściciela. Jeśli chcesz zastosować ten szkic, można ćwiczyć pewne maniery sformułować następująco. Zastosuj szminkę na ustach zanim będziesz osuszyć usta na białym papierze. Jest ona przeznaczona do opuszczenia odcisk własnych warg na papierze. Niech papieru do wyschnięcia, a następnie zeskanować go w skaner fotograficzny. Edytuj obraz w komputerze ustawić jego rozmiar z własnego kubka. Następnie wydrukować zdjęcie na papierze transferowym winylu i pozostawić do wyschnięcia na kilka minut. Wytnij wizerunek twojego pocałunku w papierze winylu, pozostawiając kilka cali od krawędzi obrazu. Umieść papier winylu na powierzchni własnego kubka. Następujące aktywności stopić obrazu na papierze winylu do kubka za pomocą opalarki. Pozwól, jeśli przez około 15 minut, zanim będzie obierać pasek papieru z kubkiem w celu wyeksponowania własnej buzi na kubek.

fotografia reportazowa sprzet

Jeśli chcesz, aby spersonalizować swój własny kubek stosując własną fotografię, można ćwiczyć pewne maniery w następujący sposób. Po raz pierwszy, należy określić, które fotografie chcesz użyć. Lepiej jest, jeśli używasz tylko wysokiej jakości zdjęcia. Następnie wydrukować swoją fotografię w gazecie winylu. Poniższe sposoby torby papierowe z nadrukiem wrocław są identyczne z poprzednim punkcie, że dyskusji na temat obrazu odcisku.

Można również dostosować własny kubek malując go bezpośrednio. Musisz przygotować najpierw zwykły kubek. Następnie kupić farby szkliwa w sklepie, które dostarczają sprzęt do malowania. Nie zapomnij kupić pędzle, ponieważ jest to dla ciebie ważne. Po urządzeń potrzebne są kompletne, usunąć brud i resztki oleju ze swojego zwykłego kubka za pomocą alkoholu i sprawiają, że suche przed kubek jest gotowa do malowania. Po zakończeniu procesu malowania jest zakończone, piec w piekarniku przez 30 minut w temperaturze 350 stopień Celsjusza. Po 30 minutach, należy przyjąć ją z pieca. Twój własny kubek jest gotowy po umyć.

– autor artykułu