fotografia techniki specjalne


fotografia techniki specjalne

Korzystanie zatrzymanie F 7,1 pozwoliło mi uzyskać pewne jasne i hals ostre strzały.

Jak fotografować kociąt w twórczy sposób

Fotografowałem mieszaninę normalnych i szczere, a jednocześnie lekkim, zdjęć. Podjąłem decyzję, aby utworzyć następstwo tych zdjęć w trybie monochromatycznym. Ja nazywam to moje „Black and White Kitten Series” .Istnieje wiele szans, aby kilka bardzo pomysłowe zdjęcia kociąt.strategie kształcenia Można utworzyć kilka celowe rozmycie, zdjęcia profil boczny, ekstremalne fotografie makro lub nawet korzystać z pomocy takich jak kosze lub kwiatami.

Zawsze dążyć do dużo światła

Wystarczy pamiętać sekret robienia zdjęć kociąt jest światło i ruch. Zaleca się, aby uzyskać jak najwięcej światła na scenie, jak to możliwe. Okno światło jest przyjemne, ale chcemy także rozświetlają scenę z przeciwnej strony. Można zastosować reflektory ale może rozpraszać kociąt. Alternatywnie możesz odbić błysk od sufitu jak ja.

(Przed moim błysku przestał strzelać.)

Odbijać Flash Tworzenie miękki, jednak silne światło

fotografia techniki specjalne

Odbijania błysku jest dobra. Pomocne jest również, aby mieć białą kartę na górze lampy. Ta biała karta AIDS w kierowaniu oświetlenie od sufitu w dół na swój temat. To nie jest idealne do wysadzenia kociaka z lampą błyskową na przednim. Lampa błyskowa może uszkodzić oczy i przestraszony im.

Bądź spontaniczna

Musisz być gotowy, aby być elastyczny i otwarty umysł podczas fotografowania swoich kociąt. Zawsze ustawić się na ziemi i strzelać z kąta, który jest blisko ziemi .. To pomoże Ci skoncentrować się na oczy. Bądź gotów do poruszania się z kotka. Ważne jest, aby zapewnić im zachętę wzdłuż drogi. Po sfotografować je zaoferować im mały smakołyk. Zwierzęta wiedzą, kiedy są cenione.

Fotografowanie kociąt wymaga umiejętności praktycznych i dobre oświetlenie. Wymaga to również fotografowi być spokojny o strzelać i zrelaksowany.Niektóre dni są lepsze od innych. Czasami kocięta nie boją się kamery. Będą patrzeć na aparat z ciekawości, a nawet poruszać się w kierunku uruchamiania wąchania aparatu. Jest to świetny strzał, czy można go uchwycić. Jeśli fotografowanie przestraszone kociaki wówczas bardzo delikatne i bardzo cierpliwy.

Fotografowanie kociąt jest zabawa i wyzwanie doświadczenie. Zawsze traktują swoje zwierzęta z największym szacunkiem i miłością w każdej chwili. Kocięta i wrażliwe dusze małe i muszą być traktowane z szacunkiem.

Amy Renfrey jest profesjonalna fotografia nauczycielem. Ona pokazuje, jak zrobić wspaniałe zdjęcia za każdy m razem, nawet jeśli nigdy nie używany aparat cyfrowy wcześniej. Aby dowiedzieć się, jak zrobić piękne fotografie odwiedzić jej stronę internetową dzisiaj.

renowacja drzwi gdynia
– autor artykułu