sprzet do fotografii lotniczej


sprzet do fotografii lotniczej

Jak wziąć Śliczne zdjęcia kociaków

Ostatnio miałem radość uczestnictwo w jakiejś fotografii dla organizacji ratownictwa zwierząt. Chcieli mnie do robienia zdjęć ładnych parę kociąt i kotów, w tym samym dniu. To był fantastyczny come true do mnie. Nie tylko ja jestem pro fotografem ale kocham wszystkie koty i kotki też. Czułem to zadanie było dużo zabawy ale szczególnie trudne.sprzedamkosztyvat.pl

Być może słyszeliście, że fotografia kot jest bardzo trudne. Trudno pomyśleć, że fotografowanie małych słodkich kociaków może być bardzo trudne. Co jest trudne o tego http://klimont.com/krajalnice typu fotografii? To jest podobna co sprawia, że ??fotografia inne rodzaje trudne; szybkim ruchem. Porozmawiajmy sztuczek i technik pracy z niektórymi z tych wspólnych problemów.

sprzet do fotografii lotniczej

fotografia kitten

Jeśli fotografowanie kocięta początkowy rzeczą, aby zdać sobie sprawę, że będzie fotografować nieprzewidywalny temat. To jest bardzo wyjątkowy dla kotek po prostu usiąść i patrzeć w kamerę. Musisz użyć zabawki kierować kociaka bez zastraszania lub niepokoju. Konieczne jest, aby zachęcić kotka być jak najbardziej odprężający. Zabawny kotek jest bardzo trudne do sfotografowania. Zrelaksowany kotek jest idealny.

Jak można zarabiać kotek czuje wyluzowane? Jednym ze sposobów, że kocięta zrelaksowanie się, pozwalając im spalić tyle hiper-energetyczne, jak to możliwe. Gdy zaczną zmęczenia to będziesz miał lepsze szanse zdobycia te słodkie zdjęcia masz w swoim umyśle. Można poprosić kogoś brzęczeć zabawkę lub dmuchać w gwizdek na ramieniu tak, że kotek patrzy w kierunku aparatu. Można również zaoferować im trochę jedzenia i momentu podniesienia głowy aż po jedzeniu, strzelać zdjęcie. Dążyć aby je patrzeć w kierunku aparatu, jeżeli wykonalne. To może być trudne, jeśli są one nadal w trybie odtwarzania. To dlatego mówię, że lepiej robić zdjęcia z nich, kiedy zaczynają się uspokoić.

– autor artykułu