sprzet do fotografii sportowej


sprzet do fotografii sportowej

Jeśli chcesz spontanicznej zabawy i przyjemny zdjęcie to może być niezły pomysł, żeby pozwolić kotek mieć trochę zabawy z piłką sznurka lub zabawki. Można podjąć pewne wspaniale naturalne i zabawne zdjęcia w ten sposób. Można zrobić zdjęcie swojego kotka rozciągania się i bawi się z zabawki. Można także wziąć zastrzyk kociak jest bardzo zainteresowany czymś. Te naturalne i zabawne zdjęcia i rzetelny działa bardzo dobrze jako alternatywa dla przeciętnego pet portret zdjęcie. Brałem wiele spontanicznych zdjęciach w ten sposób.

Profesjonalne Pet Porady fotograficzne

Jakie są poprawne trybów fotografowania, aby używać do fotografowania kociąt? Wielu, którzy nie nauczyli trybie ręcznym dobrze mogą strzelać w półautomatycznych trybów fotografowania. Nie wierzę, że można uzyskać prawo strzał gdy aparat dyktuje ustawienia. Jesteś mądrzejszy niż aparat cyfrowy. Zawsze fotografować w trybie ręcznego ustawiania dla absolutnie wszystkiego. Kocięta włączone.

Zrozumienie aparat do Get Słodkie zdjęcia

sprzet do fotografii sportowej

Jaki jest powód tego to dlatego, że rozumie więcej niż aparat robi. Rozumiem, co będzie działać. Muszę mieć pełną kontrolę nad moim fStop ponieważ chcę kontrolować własną głębię ostrości. Jeśli pozwolisz, aparat cyfrowy dyktować f-stop potem pozwalasz aparat do decydowania swoją głębię ostrości. Aparat nie rozpoznaje, jak stworzyć wspaniały strzał, to po prostu nie wie, że musi wystawiać na oświetlenie i wychwytywania głębi ostrości. Nie rozumiem, jak uzyskać wyraźne zdjęcia poruszających się kocięta.

Gdzie ustawić się

Często pozycjonować siebie o metr z dala od moich kociąt. Jako centralny punkt przesuwa się cały czas mogę skorzystać z funkcji automatycznej regulacji ostrości. (Ze względu na ruch kociąt). Korzystanie z ręcznego ustawiania ostrości może zająć zbyt wiele czasu na kociak wskoczyć do samolotu lub skupić, jeśli w ogóle.

– autor artykułu