techniki fotografii studyjnej


techniki fotografii studyjnej Możesz mieć jeden, ale nie jednocześnie. Nawet nie starają się w ciągu dnia, jak nie będzie przechwytywać wszelkie świateł Twój koncentrując się na.

Staram się nie skupiać się na poszczególnych światła lub na jednej pojedynczego obiektu. Mając interesująca i otaczające obiekty lub postacie w swojej shot Dodaj do doświadczeń. To właśnie sprawia, że ??strzał dużo bardziej interesująca niż pojedynczego światła lub zapalonego drzewa. Jeśli Biorę ujęcia rodziny otwarcia prezenty na Boże Narodzenie. Staram się uwzględnić je w kadrze podczas przechwytywania żadnych lampek choinkowych, które mam w górę. Stawiania dekoracji lub przygotowując świąteczny obiad kilka doskonałych sposobów uchwycić światła Bożego Narodzenia i mieć ciekawą imprezę, aby iść z nimi.

techniki fotografii studyjnej

Istnieje kilka ustawień w aparacie, które trzeba zwrócić szczególną uwagę, aby przed rozpoczęciem robienia zdjęć. Ustawienia aparatu odgrywa bardzo ważną rolę w tworzeniu styl zdjęć. Wolę, aby wyłączyć automatyczne ustawienie balansu bieli w aparacie. I ustawić ręczne ustawienie balansu bieli w celu wolframu. Jest to ustawienie należy użyć w pomieszczeniu, jeśli nie ma lampy błyskowej. To daje światłach bardzo krystalicznie czysty kolor lub żywy kolor to kolor inny niż biały. Może się okazać, że aparat posiada tryb nocny. Pozwoli to na wolniejsze prędkości migawki, co pozwala na przechwytywanie i otaczającego światła na zdjęciu. I już nawet zostawiłem aparat automatyczny balans bieli i poprawione strzały w przetwarzaniu post. To oczywiście zajmuje dużo więcej czasu, ale pozwala kliknąć bez martwienia się o prawidłowej wadze. Aparat rade dla ciebie, jeśli wolisz.

Jestem jednym z tych fotografów, że woli używać odbicie w moich strzałów. Uwielbiam przechwytywanie narzeczoną w lustrze lub na szklane drzwi. Więc robienie zdjęć z lampek choinkowych nie różni się w moich oczach.

– autor artykułu