jaka fotografia do prawa jazdy


jaka fotografia do prawa jazdy I gonić kotka wokół palcem na przycisku, ciągle skupiając i przeorientowanie. Aby pomóc mi uzyskać ostrość kociąt oczach jestem ostrożny i przede wszystkim o tym, co przysłony Zakres wykonywać zdjęcia. Jestem skłonny użyć gdzieś f-stop między F5.6 i F8. To pozwala mi mieć dość małą głębię ostrości bez problemów ostrości.

Czas otwarcia migawki i Flash

Używam migawki o 200-ta sekundy lub więcej. Twój kotek może poruszać się bardzo szybko i chcesz być w stanie zamrozić szybką akcję bez rozmycia. Jeśli używasz Speedlite widać, że nie trzeba być zaniepokojony o szybkości migawki. Flash zatrzyma działanie na około 250-ty sekundy. Jest to bardzo przydatne do pracy z uwagi na fakt, wszystko co musisz zrobić, następnie ustawić fStop wiedząc lampy błyskowej będzie zarządzać otwarcia migawki, by tak rzec.

F Zatrzymanie

jaka fotografia do prawa jazdy

Jeśli ustawić przysłonę szerokim otoczeniu, jak F2.8 lub F4, można znaleźć jasność wymyka ci. Może to być spowodowane kociak ma wyskoczyła z zakresem ogniskowej, a obraz nie trzyma ostrość. Jednakże, jeśli używasz nieco mniejszy otwór może się okazać, że nie wydają się ulegać tej sytuacji. Przysłona i głębia ostrości są bezpośrednio połączone. Znamienne jest, że masz prawo przysłony o odległości od obiektu. Innymi słowy im większa przysłona tym bliżej do fotografowanego obiektu trzeba być. Kontemplować to podczas fotografowania swoich kociąt.

Co się stanie, jeśli nie ma lampy błyskowej?

Tuż przed jednym z sesji fotograficznych My Flash postanowił przestać działać. Na szczęście używałem ciągłe oświetlenie studyjne. I podjął decyzję, aby wziąć moją lampę błyskową aparatu. I wtedy produkowane moje zdjęcia w 6400, ISO 200 . sekundy i F 7.1. I stosuje bardzo wysokim ISO kompensacji miękkiego światła. Musiałem zdobyć jak najwięcej światła jak ewentualnie może. Musiałem także używać wysokiego ISO, abym mógł wykorzystać szybkość migawki.
leasing bez bik z iflsa.pl
– autor artykułu