sprzet do fotografii ptakow


sprzet do fotografii ptakow

Jeśli próbujesz uchwycić coś, co zajmuje dużo czasu, aby wystąpić w którym niewiele się dzieje, szybko będziesz chciał ustawić interwał na około minutę i rekordowym czasie tak krótkim, jak wrocławska hurtownia opakowań jednorazowych to możliwe w aparacie. Przykładem może być, jeśli chcesz nagrać dzień w życiu kwiat lub chmury toczenia po niebie. Przypuśćmy jednak, że chcesz zrobić imprezę, która ma wiele działań i występuje w znacznie krótszym czasie. Wtedy chcesz skrócić okres między nagraniami i wydłużyć czas każdego nagrania. Więc w tym przypadku można nagrywać co 15-30 sekund i nagrać do 2-3 sekund wideo za każdym razem.

Użyłem tej techniki, aby uchwycić popołudnie z pracami prowadzonymi przez zespół stolarzy na mój projekt przebudowy domu. Rezultatem było poruszenie działalności jako pracownicy ścigałem się tu i yon przybijania desek, niosąc sprzęt na budowę ścian. Dodałem go do mojej kolekcji zdjęć projektu. (Cześć musiałem przeżyć projektu, więc równie dobrze może mieć wielki rekord to dla potomności!)

sprzet do fotografii ptakow

Teraz załóżmy, że masz jedną z wielkich pakietów oprogramowania do edycji wideo na komputerze do pracy z cyfrowej kamery wideo. Teraz można to zrobić w poście jak mówią w branży. Można nagrać dowolną długość filmu, który chcesz (z zastrzeżeniem ograniczeń swojej długości taśmy), a następnie zaimportować je do programu edycji.

Pasek boczny:

sprzet do fotografii ptakow

Używam Adobe Premiere Pro dla moich prac edycyjnych, ale mam również wykorzystywane Avid DV Express, Final Cut Pro i innych w braku edycji liniowy świata. Są to wszystkie wielkie programy i są bardzo wydajne produkty, które mogą stworzyć kilka bardzo profesjonalnie wyglądających filmów. Nie trzeba mieć te produkty do tworzenia własnych filmów wideo, ale jeśli są poważne o cyfrowej edycji wideo to może być dobry pomysł, aby zapoznać się z tymi opcjami.

I digitalizacją moja surowa wideo sceny robie na upływ czasu w moim komputerze (duży dysk twardy, video zjada GB na powierzchni), a następnie zaimportować plik do mojej linii czasowej.

– autor artykułu